Bazénové rolety DEL

Bazénová roleta CONTURA

Robustní model rolety dodávaný v šedočerném metalickém provedení. Extrémně pevná konstrukce pro nadměrné velikosti bazénu do šířky 10 metrů. 

Bazénová roleta TIXIT

Nadhladinová roleta TIXIT je naším nejprodávanějším modelem. Exkluzivní, elegantní stojany opatřené jemnými LED pásky pro noční osvětlení se snoubí s vysokou funkčností. Tři barevné varianty stojan pro dokonalou integraci k Vašemu bazénu.

Bazénová roleta ROLLOVER

Roleta s kvalitním překrytím z bílého PVC nebo z pevného, elegantního IPE dřeva (65% dřeva a 35% pryskyřice). Překrytí chrání roletu před znečištěním a atmosférickými vlivy.
 

Bazénová roleta MOOVE´O

Pohyblivá roleta MOOVE´O poháněná solárním motorem pro atypické bazény. Pro pohyb nad bazénem nepotřebuje kolejnice. Je možno ji odsunout do libovolné vzdálenosti od bazénu a využít tak celou terasu k relaxaci.
 

Bazénová roleta ROLLEASY

Základní model rolety pro každý typ bazénu. Je vhodná do netypických osazení, například pro bazény s menším prostorem u hran. Základní varianta je bílá, za příplatek lze dodat i další barevné varianty stojanů.

Bazénová roleta MOON

Elegantní, variabilní roleta s kvalitním stojanem z odolného kompozitního materiálu. Základní provedení je bílé, za příplatek může být šedé nebo černé.